ERTAN SABUNCU
Kıdemli Kurucu Avukat
ERTAN SABUNCU

Sabuncu Hukuk Bürosu’nun kurucusu olan Avukat Ertan SABUNCU 2007 yılında Başkent Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olarak avukatlık mesleğine başlamıştır. 2008 Yılından beri avukatlık mesleğini icra eden Av.Ertan Sabuncu, Ticaret Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Aile Hukuku ve İş Hukukuna dayalı her türlü dava ve bilhassa şirketler hukuku konusunda uzmanlaşmıştır.

Bunun yanı sıra Av.Ertan Sabuncu, Türkiye Barolar Birliği tarafından düzenlenen TCK, CMK, Uzlaştırma, Kamulaştırma Hukuku ve Spor Hukuku Sertifika programlarına katılmış ve bu alanda başarı göstermiştir. Av.Ertan Sabuncu iyi derecede İngilizce bilmektedir.

EBRU SABUNCU
Kıdemli Kurucu Avukat
EBRU SABUNCU

Av.Ebru Sabuncu, Başkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde hukuk tahsilini tamamlamıştır. Avukatlık mesleğine 2008 yılında stajının tamamlanması ardından adım atmış ve beş yıl Ankara Barosu’na kayıtlı olarak aktif serbest avukatlık yapmıştır. Avukatlık stajı süresinde Ankara Hukuk bünyesinde Banka ve Ticaret Hukuku Araştırma Enstitüsün’de  bir yıl Ticaret Hukuku, Banka Özel İşlemleri üzerine sertifika programına katılmış ve bu konuda şirket, banka dava ve icra takiplerinde başarı göstermiştir. 2010-2012 yılları arasında Türkiye Ziraat Bankası Genel Müdürlüğü Sözleşmesi Avukatı olarak birçok icra takibine imza atmıştır.

Av.Ebru Sabuncu, 2012 yılında Avukat Ertan Sabuncu ile evlendikten sonra avukatlık mesleğini Eskişehir Barosu nezdinde icra etmekte olup Ankara’da Yalova Hukuk Ofisi ile bağlantılı çalışmaktadır. Av.Ebru Sabuncu ağırlıklı olarak Ticaret Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İş Hukuku Aile Hukuku  ve KVKK alanlarında avukatlık mesleğini icra etmektedir.

ÇAĞDAŞ ÇELİK
Kurucu Avukat
ÇAĞDAŞ ÇELİK

Av.Çağdaş Çelik, 2013 yılında Özel Atayurt Anadolu Koleji'nde eğitimini tamamladıktan sonra Girne Amerikan Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden 2017 Yılında mezun olmuştur. Av.Çağdaş Çelik, avukatlık stajını tamamlamasının ardından 2018 yılından beri Eskişehir İlinde avukatlık mesleğini icra etmektedir. İyi derecede ingilizce bilen Çelik, Ceza hukuku başta olmak üzere İcra hukuku, Gayrimenkul hukuku, Spor hukuku, Uluslararası hukuk ve Vatandaşlık hukuku alanlarında avukatlık mesleğini başarı ile icra etmektedir.

AYŞE EFSUN BİNGÖL AYDOĞAN
Kurucu Avukat
AYŞE EFSUN BİNGÖL AYDOĞAN

Av.Ayşe Efsun Bingöl Aydoğan, Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olduktan sonra 2019 yılında staj eğitimini tamamlayarak avukatlık mesleğini icra etmeye başlamıştır. 2020 yılında kendi hukuk bürosunda İş hukuku, Aile hukuku, Sigorta hukuku, Ticaret hukuku,Tazminat hukuku,  Değer  Kaybından Kaynaklı Tazminat Davaları ve İcra ve İflas hukuku alanlarında faaliyet gösteren Av.Ayşe Efsun Bingöl Aydoğan, 2022 yılında Sabuncu&B&Ç Hukuk bürosunun kurucu ortaklarından olmak üzere avukatlık mesleğini icra etmeye devam etmektedir.

Av.SELİN SAK
Arabulucu Avukat
Av.SELİN SAK

Av.Selin Sak, Çukurova Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olduktan sonra 2015 yılında staj eğitimini tamamlayarak avukatlık mesleğine adım atmıştır. Mersin Barosu'na bağlı olarak serbest avukatlık mesleğini icra etmekte iken ağırlıklı olarak İş Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Aile Hukuku ve Ceza Hukuku alanlarında mesleğini icra etmiştir. Av.Selin Sak aynı zamanda arabuluculuk yapmakta olup İş Hukuku, Tüketici Hukuku, Ticaret Hukuku, Sigorta Hukuku ve Banka Finans Hukuku alanlarında uzman arabuluculuk eğitimlerini başarıyla tamamlamıştır. 2021 yılında evlilik sebebi ile taşındığı Eskişehir ilinde çalışmalarına Sabuncu&B&Ç hukuk bünyesinde devam etmektedir.

ABDULLAH AKKÜN
Yardımcı Personel
ABDULLAH AKKÜN

Abdullah Akkün, 2005 yılından itibaren Eskişehir ilinde faaliyet gösteren hukuk bürolarında icra servis sorumlusu olarak çalışmış olup 2017 yılından beri Sabuncu&B&Ç Hukuk bünyesinde  başarı ile çalışmaktadır. Sigorta şirketlerinin, Bazı Kamu Kuruluşlarının, Devlet ve Özel Bankalar ile Çeşitli Firmaların Alacak Takipleri, İpotek Takipleri, Satış İşlemleri ile takip öncesi tahsilat işlemlerini gerçekleştirmek üzere şirketlerin ve kurumların anlaşmalı avukatları ile çalışmıştır. Bunun yanı sıra 2008 yılından beri maddi hasarlı, yaralamalı ve ölümlü her türlü kazalarda doğan tazminat tahsilat işlemlerini de ayrıca yürütmektedir.

 

 

HAKAN İZER
Yardımcı Personel
HAKAN İZER

Hakan İzer, 2014 yılı itibari ile Eskişehir İlinde bulunan hukuk bürolarında icra servisi ve iş takibi üzerine çalışmaya başlamış olup 2016 yılından itibaren Sabuncu&B&Ç Hukuk bünyesinde çalışmalarına başarı ile devam etmektedir.

SEVGİ SAĞLAM
Yönetici Asistanı
SEVGİ SAĞLAM

Sevgi Sağlam, 2012 yılından beri Eskişehir İlinde tıbbı sekreterlik, sekreterlik ve yönetici asistanı olarak özel sektörde çalışmış olup 2021 yılından bu yana Sabuncu&B&Ç Hukuk bünyesinden yönetici asistanı olarak çalışmaya devam etmektedir.

GÜLSÜM AR YILDIRIM
Yönetici Asistanı
GÜLSÜM AR YILDIRIM

Gülsüm Ar Yıldırım, 2013 yılından beri Eskişehir İlinde faaliyet gösteren hukuk bürolarında icra ve hukuk departmanında yönetici asistanı olarak çalışmış olup 2020 yılından beri Sabauncu&B&Ç Hukuk bürosunda çalışmalarına devam etmektedir.